Gašperov mlyn - gastromický zážitok v luxusnej podtatranskej vile

Degustácia vín

Milí hostia, máte radi kvalitné víno? Radi by ste sa o víne vedeli viac? Chceli by ste pozvať svojich priateľov, kolegov či rodinu na degustáciu vín? Hľadáte kvalifikovaného someliera pre Vašu spoločenskú udalosť? Sme tu pre Vás!

Radi pre Vás zabezpečíme degustáciu vín v rôznych podobách:

  • Riadená degustácia vybraných vín - získajte všeobecný prehľad o chutiach a vlastnostiach slovenských alebo svetových vín. Radi Vás prevedieme cez konkrétne regióny, tradičné odrody i novošľachtence či ročníky.
  • Riadená degustácia s večerou – Nielen že sa dozviete zaujímavé informácie a spoznáte nové vína, ale aj prežijete výnimočný gastronomický zážitok vďaka nášmu kulinárskemu tímu!
  • Škola párovania vína a jedla - Chcete sa naučiť, ako správne vyberať víno pre Vaše jedlo? Prihláste sa do našej školy párovania vína a jedla a blysnite sa pred návštevou alebo vyberajte tie správne vína pre Vaše spoločenské akcie.
  • Víno a konkrétne jedlo – ochutnajte, ako sa páruje víno s rôznymi druhmi syrov, rýb, mias či dokonca zeleniny!

Degustáciou Vás budú sprevádzať naši kvalifikovaní somelieri Slavomíra a Peter Raškovič. Obaja dosiahli titulu somelier profesionál akreditovaný Asociáciou Somelierov Slovenskej Republiky. Slavomíra Raškovič sa vzdelávala aj na akadémii Wine and Spirits Education Trust v Londýne. Obaja sa vo svete vín pravidelne a naďalej vzdelávajú a navštevujú rôzne sympóziá a semináre.

Počet osôb na degustácii v Gašperovom mlyne je limitovaný na maximálne 12 osôb. V prípade záujmu o vypracovanie návrhu degustácie a cenovej ponuky nás neváhajte kontaktovať na t.č. 0905 033 462, mailom na info@gasperovmlyn.sk alebo cez náš rezervačný formulár.

Radi prídeme aj k Vám!

Hľadáte kvalifikovaného someliera pre Vašu spoločenskú udalosť? Obráťte sa na nás! Radi prídeme na Vašu akciu, urobíme Vám riadenú degustáciu vín podľa Vašich predstáv a zabezpečíme všetko potrebné.