Gašperov mlyn - gastromický zážitok v luxusnej podtatranskej vile

Možnosti oddychu: Okolie

Malebné okolie Gašperovho mlyna ponúka množstvo rôznorodých možností na aktívny oddych. Do rozľahlých podtatranských lúk a lesov je možné v lete podnikať cyklotúry či prechádzky, na svoje si prídu i hubári. V zime sa priamo za Gašperovým mlynom nachádza nástup na trať bežeckého lyžovania, ktorá uspokojí aj náročnejších lyžiarov. Možnosť zjazdového lyžovania je v niekoľkých neďalekých lyžiarskych strediskách.

Informácie o zaujímavých výletoch do okolia Gašperovho mlyna Vám ochotne poskytne náš personál počas Vášho pobytu. V prípade záujmu o zaslanie kompletných tipov na výlety vopred nás neváhajte kontaktovať e-mailom.

Vysoké Tatry

Gašperov mlyn sa nachádza iba 6 kilometrov od nástupu na tatranské turistické chodníčky a 10 kilometrov od Starého Smokovca, odkiaľ sa môžete vydať na jednoduchšie, ale aj zložitejšie turistické vychádzky. S výberom turistickej trasy na mieru Vám ochotne poradíme v Gašperovom mlyne.


Ďalšie zaujímavosti, ktoré sa oplatí vidieť:

  • Belianska jaskyňa - podniknite dobrodružnú výpravu do jednej z najkrajších krasových útvarov na Slovensku
  • Zakopane - navštívte malebné mesto na poľskej strane Tatier, okúste lahodného tatranského pstruha či typické poľské jedlá v kolibkách a nechajte sa pohltiť rozprávkovou atmosférou tohto mestečka
  • Spišský hrad - poniknite malú túru na najväčší hradný komplex strednej Európy, impozantnú hradnú zrúcaninu z 12. storočia
  • Slovenský raj ponúka pohľad na rozprávkovú prírodnú scenériu - vodopády, tiesňavy i čarovné planiny
  • Červený kláštor - splavovať Dunajec na plti, plavidle vyrobenom z drevených klád, je skutočným zážitkom
  • Oplatí sa navštíviť aj akvaparky Aquacity Poprad či Tatralandia a mnohé zámky, kaštiele, artikulárne kostolíky či skanzeny v okolí. Ďalšie tipy na výlety do okolia Vám ochotne poskytneme priamo v Gašperovom mlyne.