Gašperov mlyn - gastromický zážitok v luxusnej podtatranskej vile

Vulkanisti pod Tatrami – 18.8.2021

S vinármi Vulkanistami sa poznáme už od roku 2018. My sme ich poznali aj predtým, pretože ich vína sa v našej reštaurácii tešili veľkej obľube, ale osobne sme sa stretli až v Tekove, kedy nás pozvali k sebe do vinárstiev.

Tam sme zistili, že jednak toho máme veľmi veľa spoločného, ale aj že naše jedlá a ich vína si majú čo povedať a ich snúbenie je vždy skvelým zážitkom. Začiatkom tohto roka, kedy nás v šachu držal prísny lockdown, Vulkanisti súhlasili s tým, aby sme ich vína napárovali k jedlám v našom „degustačnom menu v balíku“. A teraz v lete prídu k nám a našim hosťom osobne predstavia svoje úžasné vína – samozrejme, naše úžasné jedlá nebudú chýbať! :)

 

Začiatok degustácie je o 18.00 – veríme, že počasie nám vyjde a pred Mlynom si vychutnáme výbušné a netradičné šumivé vína! Neskôr sa presunieme do interiéru nášho Mlyna, kde Vám ponúkneme naše fantastické degustačné menu s párovaním vín, vína predstavia samotní vinári. Tí so sebou dovezú aj niečo navyše, medzi iným aj úplné novinky, ktoré po prvý raz uzrú svetlo sveta u nás! Nezabudnite, ideálne je prísť bez auta - v prípade záujmu pre Vás zabezpečíme odvoz za zvýhodnenú cenu.


Cena: 89 €/ osoba - v cene je 5 chodové degustačné menu s párovaním vín a ochutnávka ďalších vín z tekovských pivníc. Rezerváciu si môžete urobiť tu: https://www.bookiopro.com/gasperov-mlyn-669acyaa/event-reservation/100?lang=sk


My aj Vulkanisti sa na Vás veľmi tešíme!