Gašperov mlyn - gastromický zážitok v luxusnej podtatranskej vile

Lockdown : poskytujeme ubytovanie pre obchodných cestujúcich a pod.

Milí hostia, radi by sme Vás informovali, že od 25. novembra 2021, teda počas "lockdownu", Vás u nás radi privítame za nasledujúcich podmienok a opatrení:

Podľa nových nariadení sa v Gašperovom mlyne od 25. novembra 2021 môžu ubytovať všetky osoby, ktoré cestujú do nášho regiónu za účelom pracovnej cesty alebo za účelom návštevy zdravotníckeho zariadenia, a teda im vzniká nutnosť krátkodobého ubytovania, a ktoré patria to skupiny tzv. OTP (plne zaočkovaní, prekonaní, testovaní):

  • Plne zaočkovanými osobami sa myslí osoba 14 dní po podaní druhej dávky dvojdávkovej vakcíny, osoba 21 dní po zaočkovaní jednodávkovou vakcínou alebo osoba 14 dní po prvej dávke ktorejkoľvek vakcíny, ak bola osoba zaočkovaná do 180 dní od prekonania COVID-19.

  • Prekonanými osobami sa myslí osoba, ktorá prekonala COVID-19 v priebehu posledných 180 dní; test sa berie do úvahy 48 h;

    Jedlo Vám počas Vášho ubytovania samozrejme veľmi radi pripravíme a budeme servírovať v súlade s najprísnejšími hygienickými opatreniami samostatne.
Prosíme Vás o dodržiavanie nasledujúcich zásad a opatrení:
- pri príchode je potrebné vydenzifikovať si ruky a mať správne nasadený respirátor
- je potrebné ukázať obsluhe doklad o tom, že ste plne zaočkovaná alebo prekonaná osoba

Tešíme sa na Vás a urobíme všetko pre to, aby ste sa u nás cítili bezpečne!

Tím GM