Gašperov mlyn - gastromický zážitok v luxusnej podtatranskej vile

Od 1. januára 2019 meníme otváracie hodiny rezervácií

Predstavte si naše ikonické deväťchodové degustačné menu ... ale na obed. Asi to nejde celkom k sebe, však?

Od 1. januára 2019 sme sa preto rozhodli, že individuálna rezervácia degustačného menu bude možná už len od 16.00. Nakoľko večera trvá u nás približne 3 a pol hodiny, posledná možnosť rezervácie večere je do 19.30, aby ste domov prišli príjemne najedení a ešte si stihli dať takzvaný "schlaftrunk" :)

Ak máte chuť dať si výborné jedlo na obed, srdečne Vás pozývame do našej novej prevádzky Moment - bistro & ubytovanie, kde je práve počas obeda fantastická atmosféra a naši kolegovia Vám radi odporučia najlepšie delikatesy dňa!

Zastavte sa na Moment!

Moment je sesterská prevádzka Gašperovho mlyna, ktorá sa nachádza v Batizovciach na Záhradnej 670. Ide o štýlové a útulné bistro s kapacitou 36 miest a ubytovaním s 27 lôžkami v desiatich izbách. Stoly sú koncipované tak, aby ste sa cítili príjemne, či už prídete vo dvojici, s priateľmi alebo rodinou. Vítaní ste aj so svojimi ratolesťami, ktoré sa môžu zabaviť v našom edukatívnom detskom kútiku.

Okrem tohto Moment ponúka malú konferenčnú miestnosť s kapacitou cca 15 osôb, fínsku saunu, tenisový kurt, krásnu záhradu s jazierkom, detským ihriskom a dvoma kolibami, vhodnými na letné posedenia.
 
Bistro Moment ide ruka v ruke s Gašperovým mlynom – to dobré, čo v Mlyne ponúkame, presúvame aj do Momentu, avšak v bistro štýle a bez potreby predošlej rezervácie. Náš kulinársky tím sa denne snaží pripravovať chutné a kreatívne jedlá inšpirované tradičnou slovenskou, českou a stredoeurópskou kuchyňou.