Gašperov mlyn - gastromický zážitok v luxusnej podtatranskej vile

Gašperov mlyn je už oficiálne „adult friendly“

Milí hostia, radi by sme Vás informovali, že Gašperov mlyn sa oficiálne stal „adult friendly“ prevádzkou. To znamená, že je reštauráciou a ubytovaním a službami výhradne pre dospelých zákazníkov.

Prečo je tak?

  • Primárne zameranie Gašperovho mlyna je zážitková gastronómia, ktorá sa k hosťom dostáva formou nášho degustačného menu. Menu má spravidla 8-9 chodov, a preto návšteva u nás trvá približne tri hodiny. Avšak keďže u nás nemáme detský kútik, pre naše ratolesti je to pridlho a necítia sa u nás komfortne.

  • Príprava degustačného menu spolu s prípravou detských jedál je priveľmi rozmanitá, a to by sa odrážalo na kvalite našich služieb. Detské jedlá preto u nás nepripravujeme. 

  • V Gašperovom mlyne nemáme príslušenstvo pre deti, t.j. detská stolička, prebaľovací pult, detská postieľka, detský kútik, hračky a pod.

  • Gašperov mlyn je špecifický svojim tichým a romantickým prostredím. Preto nás vyhľadávajú hlavne ľudia, ktorí chcú stráviť romantické chvíle alebo si chcú nerušene vychutnať gastronomický zážitok. Veľmi často nás však navštevujú aj rodičia, ktorí si chcú užiť príjemný večer vo dvojici a svoje deti nechali starým rodičom či opatrovateľke.

Ale ja mám deti a milujem dobré jedlo. Čo s tým?

 

Presne pre Vás, milí rodičia, sme otvorili našu druhú prevádzku, kde sú Vaše deti nielen vítané, ale priam očakávané! Je to bistro Moment, kde nielen že vyhovieme náročným chuťovým pohárikom Vašich detičiek, ale máme tam vonkajšie detské ihrisko, vnútorný detský kútik, prebaľovací pult, detské stoličky, ako aj detskú postieľku a rodinné izby. A keďže bistro Moment je mladšia sestra Gašperovho mlyna, môžete sa aj tu tešiť na skvelé kulinárske zážitky.

 

Ďalšia možnosť je, že Vašim ratolestiam doprajete čas so svojimi starými rodičmi alebo priateľmi, a sebe zase doprajte romantické chvíle vo dvojici, tento raz bez štebotu Vašich detí, či detí iných hostí.

 

Prosíme Vás, aby ste pri realizovaní rezervácie k nám mysleli predovšetkým na Vaše deti a ich pohodlie. Rovnako, ako napríklad návšteva opery, ani návšteva reštaurácie s degustačným menu pre ne nie je príjemná. Doprajte Vášmu dieťaťu komfort, ktorý si zaslúži, ale aj potrebuje. Doprajte mu chutné a zdravé detské jedlo, doprajte mu hru a takisto pocit, že si mohlo užiť výlet či dovolenku rovnako ako Vy.