Gašperov mlyn - gastromický zážitok v luxusnej podtatranskej vile

Zmeny v Gašperovom mlyne - Jeseň 2020

Milí hostia! V prvom rade by sme sa Vám chceli veľmi pekne poďakovať za Vaše návštevy počas letnej sezóny 2020, ktorá bola síce poznačená „koronou“, avšak zaznamenali sme skutočne enormný záujem nielen o naše degustačné menu, ale aj o naše ubytovacie balíky. Veľmi pekne Vám ďakujeme za Vašu priazeň!

Radi by sme Vás informovali, že koncom septembra 2020 spúšťame nový rezervačný systém, ktorý nájdete na našej pôvodnej stránke. Doteraz sme na všetky Vaše e-maily odpovedali „ručne“ a s osobným prístupom, avšak uvedomili sme si, že Vám už nevieme dostatočne rýchlo poskytnúť informácie o ďalších dostupných termínoch, ak náhodou práve Váš preferovaný termín nie je voľný. Vďaka novému systému si budete môcť sami ľahko vyhľadať, počas ktorých dní je ešte možné stôl rezervovať. Tento systém Vám tiež rezerváciu u nás vopred pripomenie, po návšteve nás budete môcť ohodnotiť a my vďaka nemu budeme mať aj lepší prehľad o Vašich alergiách a stravovacích špecifikách pre Vaše budúce návštevy.

 

Ďalšou zmenou je to, že v reštaurácii Gašperovho mlyna budeme ponúkať už len degustačné večere a trojchodové večere vypúšťame z nášho portfólia. Ak si však budete želať počas Vášho víkendového pobytu aj klasickejšieu večeru, tú Vám viac než radi a ochotne pripravia naši kolegovia v sesterskom bistre Moment, ktorý sa nachádza len 15 minút peši od nás.

 

Tohto roku v auguste sme oslávili 7. výročie od otvorenia nášho Mlyna. Je to úžasný vek reštaurácie, však? Niekedy sa hovorí, že vo vzťahu po siedmich rokoch môže prísť kríza, ale aj sa predíde stereotypu, vzťah bude silnejší, ako kedykoľvek predým.

 

Zobrali sme si to za svoje a rozhodli sme sa urobiť nejaké zmeny, vniesť do Mlyna nový vietor a inovácie. Chceme, aby ste sa u nás cítili ešte pohodlnejšie, preto chceme zmeniť dispozíciu našej reštaurácie. Implementáciu týchto zmien však nie je možné robiť počas plnej prevádzky Gašperovho mlyna, preto sa im budeme venovať počas celého decembra 2020. Od dnes do konca novembra si však môžete urobiť rezerváciu – sú tam posledné voľné miesta! Skutočne ich nie je veľa, preto ak k nám chcete prísť ešte tento rok, určite neváhajte a svoj stôl si zarezervujte čo naskôr!

 

Avšak keďže predvianočný čas je čas čarovný a jedlo nám vtedy chutí akosi viac, na december pre Vás plánujeme niekoľko eventov, o ktorých Vás budeme informovať už čoskoro a kde budete môcť zažiť a ochutnať niektoré naše nové veci na vlastnej koži. Veríme, že nám ostanete verní a snáď sa ešte pred koncom roka vidíme!

 

Želáme Vám krásnu jeseň :)