Gašperov mlyn - gastromický zážitok v luxusnej podtatranskej vile

DRUHÉ KOLO! Degustačné menu z Gašperovho mlyna pre dvoch – v balíku, za Vami až do BA (7.5.2021)

...keďže prvé kolo nášho degustačného menu v balíku malo u Vás veľmi dobrú odozvu, rozhodli sme sa počin ZOPAKOVAŤ! Aj po druhý raz budeme degustačné menu podávať priamo u vás doma (alebo kdekoľvek uznáte za vhodné).

Čo môžete očakávať?

Jeden balík Degustačné menu z Gašperovho mlyna je určený pre 2 osoby a bude v ňom ukryté osemchodové degustačné menu a samozrejme, naše povestné „niečo navyše“. Chody budú buď pripravené ihneď na konzumáciu, alebo si niektoré budú vyžadovať dokočenie Vami – ale nemusíte sa vôbec obávať, stačia Vám minimálne skúsenosti s varením a so všetkým Vám na diaľku pomôže náš kulinársky tím pomocou nami zhotovených videí. K jedlu si budete môcť vychutnať 3 druhy párovaného vína – budú to fantastické naturálne vína od „Vulkanistov“, teda z Pivnice Čajkov, Pivnice Brhlovce a Marvla Tindo (3 x 125 ml vzorky pre 2 osoby). Na záver sa budete cítiť ako špičkový šéfkuchár a somelier v jednej osobe, nehovoriac o tom, že chef’s table bude priamo vo Vašej jedálni – avšak veríme, že sa v duchu tak trochu premiestnite priamo k nám pod Tatry.

 

Celý balík sa bude niesť v duchu našej filozofie – dotyk prírody, kreatívne a skvelé jedlo z domácich a miestnych surovín, vynikajúce slovenské víno k tomu a atmosféru vďaka špeciálnemu playlistu, ktorý sme si pre Vás pripravili na plaforme Spotify!

 

Ako získať takýto balík?

Svoj balík Degustačné menu z Gašperovho mlyna pre 2 osoby si môžete objednať TU od 21.4.2021 do ich vypredania. Vyberte si z dvoch možností doručenia:
- osobný odber v Gašperovom mlyne
- osobný odber na meeting pointe v Bratislave na parkovisku pri Klientskom centre v piatok

7. mája 2021 medzi 14.00 a 15.00. Alebo ak to máme po ceste, radi Vám balíček vyložíme aj niekde inde :) Prídeme osobne, takže sa budeme môcť aspoň trochu stretnúť a porozprávať!

Tešíme sa na Vaše objednávky!