Gašperov mlyn - gastromický zážitok v luxusnej podtatranskej vile

Možnosti oddychu: Wellness

Gašperov mlyn je ideálnym miestom na oddych - ukrýva totiž priestrannú wellness zónu, ktorá poteší všetky vaše zmysly.

Dokonalé súkromie

Nakoľko pobyt našich hostí vo wellness zóne zásadne nespájame, užijete si ho v dokonalom súkromí.
Vo wellness zóne budete len s tým, s kým tam chcete byť – či ste manželský pár, rodina s deťmi alebo skupinka priateľov.

Hmat (pocit)

Najväčším orgánom ľudského tela je koža. Denne je namáhaná, vystavovaná chladu či teplu i slnečnému žiareniu, a preto je potrebné, aby sme jej vrátili energiu, ktorú stráca. Pozitívne účinky na Vašu pleť, ale aj vnútorné orgány majú tri sauny a vírivá vaňa (jacuzzi), ktoré nájdete v Gašperovom mlyne.

  • Infra sauna
  • Fínska sauna
  • Parná sauna
  • Vírivá vaňa (jacuzzi)
  • Tepidárium (ohrievaná lavica)

V celej wellnes zóne môžu hostia neobmedzene používať vysokokvalitné, jemné plachty z pravého ľanu, ktorý bol vyrobený tradičným spôsobom a plachty boli ručne tkané približne pred šesťdesiatimi rokmi našími starými mamami.

Zrak

Naše sauny i vírivá vaňa sú vybavené svetelnou terapiou - v dlhších časových intervaloch budete vnímať silu a liečivý účinok jednotlivých farieb, ktoré na vás pôsobia dokonca aj vtedy, ak máte zatvorené oči. Dovoľte farbám, aby naplnili vašu myseľ a dodali vám energiu a dobrú náladu!

Chuť

Pri saunovaní je potrebné dodržiavať pitný režim - samozrejmosťou je pramenitá voda, avšak v našej wellness zóne ponúkame kvalitný zelený čaj, ktorý má pozitívne účinky na ľudský organizmus.

Čuch a sluch

V jednotlivých saunách, ale aj celej wellness zóne máme vonný a hudobný program, ktoré vám spríjemnia pobyt v relaxačnom centre. Rovnako ako svetlo a farby, aj vôňa v kombinácii s príjemnou hudbou majú pozitívny vplyv na vašu náladu a odbúravajú stres.