darčekový poukazfind us on Facebookfind us on Instagram
rezervácia

Menu

V Gašperovom mlyne pripravujeme jedlá výhradne z tých najkvalitnejších a čerstvých surovín! Na tejto stránke nájdete vždy naše aktuálne sezónne menu.

Päťchodové degustačné menu v Gašperovom mlyne

*****

V našej reštaurácii nemáme klasický jedálny lístok, našim hosťom však ponúkame exkluzívne päťchodové degustačné menu, ktoré sa obmieňa denne podľa toho, aké čerstvé suroviny pre Vás s precíznosťou povyberal náš kulinársky tím. K jednotlivým chodom Vám naši kvalifikovaní somelieri radi napárujú hodiace sa vína a nápoje z butikovej slovenskej produkcie.Cena degustačného menu: 55 € / osoba
Párovanie vín k jednotlivým chodom: 20 € / osobaDegustačné menu radi prispôsobíme Vašim stravovacím špecifikám. V prípade, že máte alergiu alebo nemáte niektorú ingredienciu v obľube, prosím, informujte nás vopred, aby sme mohli urobiť všetko pre Vašu spokojnosť.Milí hostia, nezabudnite, že v našej reštaurácii je potrebné zarezervovať svoj stôl minimálne 1 deň pred plánovanou návštevou. Pre rezerváciu použite náš kontaktný formulár. Tešíme sa na Vás v Gašperovom mlyne!


Cena degustačného menu: 55 €/ osoba , párovanie vín 20 € / osoba