darčekový poukazfind us on Facebookfind us on Instagram
rezervácia

Menu

V Gašperovom mlyne pripravujeme jedlá výhradne z tých najkvalitnejších a čerstvých surovín! Na tejto stránke nájdete vždy naše aktuálne sezónne menu.

Päťchodové degustačné menu v Gašperovom mlyne

*****

V našej reštaurácii nie je klasické menu "a la carte". Našim hosťom ponúkame exkluzívne päťchodové degustačné menu, ktoré sa obmieňa denne podľa toho, aké čerstvé suroviny pre Vás s precíznosťou povyberal náš kulinársky tím. K jednotlivým chodom Vám naši kvalifikovaní somelieri radi napárujú hodiace sa vína a nápoje z butikovej slovenskej produkcie.Cena degustačného menu: 55 € / osoba
Párovanie vín k jednotlivým chodom: 20 € / osobaV prípade, že máte alergiu alebo nemáte niektorú ingredienciu v obľube, prosím, informujte nás vopred, aby sme mohli urobiť všetko pre Vašu spokojnosť.

Milí hostia, v našej reštaurácii je potrebné zarezervovať stôl minimálne 1 deň pred plánovanou návštevou. Pre rezerváciu použite náš kontaktný formulár. Tešíme sa na Vás v Gašperovom mlyne!


(Degustačná večera v Gašperovom mlyne trvá približne 3,5 hodiny. V prípade špecifických požiadaviek na menu bude cena vykalkulovaná a navýšená podľa skutočných nákladov na prípravu. Za zníženie počtu osôb v deň rezervácie Vám môžeme účtovať storno poplatok vo výške 15 €/osoba. Svojou e-mailovou alebo telefonickou rezerváciou hosť potvrdzuje, že súhlasí s podmienkami našej reštaurácie.)Prečo naši hostia nepoznajú degustačné menu vopred?

Pretože všetky naše jedlá sú uvarené z kvalitných surovín od dodávateľov, ktorých sme pre Vás precízne povyberali. Títo dodávatelia nám jedenkrát týždenne privážajú čerstvé suroviny v obmedzených množstvách a keď sa nám jedna surovina minie, nahradíme ju inou, čerstvou a rovnakej kvality namiesto toho, aby sme tovar nahrádzali mrazeným alebo nižšej kvality. Vďaka tejto voľnosti pri tvorbe menu máte istotu, že všetko, čo u nás dostanete, je čerstvé a pripravené s láskou priamo pre Vás, hoci si to vyžaduje z Vašej strany veľkú dávku dôvery k nám. Za prejavenú dôveru Vám veľmi pekne ďakujeme!Cena degustačného menu: 55 €/ osoba , párovanie vín 20 € / osoba