Pozastavenie predaja darčekových poukazov

 

Milí hostia, vzhľadom na vysoké množstvo aktuálne aktívnych darčekových poukazov sme sa rozhodli nateraz prerušiť ich predaj, aby sme mohli garantovať miesto každému hosťovi s platným darčekovým poukazom.

Tešíme sa, že máte záujem venovať Vašim blízkym darčekový poukaz k nám, avšak žiaľ, aktuálne nie je možné darčekový poukaz zakúpiť. Predpokladáme, že predaj darčekových poukazov budeme môcť znovu spustiť v priebehu najbližších mesiacov a o aktuálnej situácii Vás budeme informovať na našej stránke a sociálnych sieťach. Naďalej je však možné rezervovať stôl aj ubytovanie cez náš rezervačný systém na konkrétny termín a využívať platné darčekové poukazy ako na večeru, tak aj na ubytovanie. Za pochopenie Vám veľmi pekne ďakujeme.
 
Zároveň Vás chceli veľmi pekne požiadať, aby ste si nenárokovali na služby za darčekové poukazy, ktoré už stratili svoju platnosť a ostali nevyužité. To, prečo neplatné darčekové poukazy nemôžeme akceptovať, má svoje dôvody:

Naše darčekové poukazy majú platnosť 1 rok - počas tohto obdobia ich nielen evidujeme, ale aj optimalizujeme naše kapacity tak, aby sme vedeli garantovať služby obsiahnuté v darčekovom poukaze. Ak teda klient chce využiť darčekový poukaz po vypršaní jeho platnosti, takáto rezervácia zasahuje do našich kapacít, ktoré máme vyhradené pre ďalšie v tom čase platné poukazy. Pri našej miniatúrnej kapacite 8 stolov je takéto plánovanie nutnosťou.

Milí hostia, Vaši priatelia/známi/rodinní príslušníci Vám darčekový poukaz venovali s láskou a nádejou, že Vám venovali zážitok. Prosíme Vás, aby ste si tento dar uctili tým, že sa darčekový poukaz sa pokúsite využiť čo naskôr po jeho prijatí a nečakali na posledný možný termín. Radi by sme vyšli v ústrety všetkým hosťom, avšak rovnako ako Vaše, ani naše časové a kapacitné možnosti nie sú neobmedzené. Ďakujeme za pochopenie.