Gašperov mlyn - gastromický zážitok v luxusnej podtatranskej vile

Hľadáte darček? Darujte zážitok u nás!

AAj vy máte pocit, že je z roka na rok ťažšie vymyslieť ten správny darček pre Vašich blízkych? Darujte čas pre seba a nezabudnuteľný zážitok! Jednoducho, pohodlne a rýchlo vybavte darčekovú poukážku spoza obrazovky Vášho počítača a kúpte svojim blízkym večeru alebo pobyt v našom mlyne!

Môžete sa rozhodnúť medzi niekoľkými typmi darčekových poukazov:

  • Poukaz na pobyt (môžete venovať pobyt na jednu, dve alebo viac nocí s polpenziou alebo iba s raňajkami)
  • Poukaz na degustačnú večeru
  • Poukaz na využitie nášho wellness
  • Poukaz v peňažnej hodnote

Najčastejšie si naši zákazníci objednávajú taktéto darečkové poukazy:

  • päťchodová degustačná večera pre 2 osoby s párovaním vín – 160€
  • pobyt na jednu noc pre dve osoby s polpenziou – 150€
  • pobyt na dve noci pre dve osoby s polpenziou – 300€
  • pobyt vo wellness (3 hodiny) pre 2 osoby – 60€
  • poukaz v hodnote 100, 120 alebo 150€ na služby Gašperovho mlynaAk by ste mali záujem o inú kombináciu služieb, napíšte nám e-mail na info@gasperovmlyn.sk a poukaz radi prispôsobíme Vašim predstavám! Ak si želáte na poukaz uviesť venovanie, takisto nám ho napíšte a radi ho graficky zakomponujeme do poukazu.

Darčekový poukaz Vám následne pošleme v elektornickej forme alebo v prípade záujmu poštou v papierovej podobe. Spolu s poukazom Vám tiež pošleme faktúru na zodpovovedajúcu sumu s dvojtýždňovou splatnosťou. Ak si želáte poslať poukaz poštou, nezabudnite nám napísať svoju adresu (príp. Fakturačné údaje), na ktorú Vám poukaz s faktúrou môžeme poslať.

Poukaz sa stáva platným v momente, ako zaregistrujeme Vašu platbu na našom účte a samotný poukaz má platnosť 12 mesiacov od jeho vystavenia. Dátum uplynutia platnosti poukazu je však vždy napísaný na darčekovej poukážke, takže Vy aj Váš hosť bude mať prehľad o tom, dokedy je potrebné poukaz využiť.

Na poukaze je tiež informácia, že je potrebné, aby si hosť overil dostupnosť a zarezervoval svoj pobyt alebo večeru minimálne 1 deň pred plánovanou návštevou. V prípade ďalších otázok sme Vám k dispozícii na t.č. 0905 033 462 alebo na info@gasperovmlyn.sk.

Tešíme sa na Vašich obdarovaných hostí! :)Vzor poukážky: