Prečo prísť do Gašperovho mlyna?

 

Gašperov mlyn je jedinečný po všetkých stránkach a existuje niekoľko dobrých dôvodov, prečo si nesmiete nechať ujsť návštevu u nás.

Ponúkame dokonalé súkromie

Gašperov mlyn má iba štyri izby (jeden priestranný apartmán a tri izby), takže aj keď bude kapacita našej vily úplne naplnená, vášho súkromia sa to nedotkne.

Naša gastronómia je nezabudnuteľná

V reštaurácii Gašperovho mlyna budeme variť poctivú, chutnú a zdravú kuchyňu. Ponúkneme vám výber zo slovenských sezónnych jedál, poňatých moderným spôsobom, v ktorých si každý nájde to svoje.

Umelecký zážitok

Náš mlyn dýcha históriou a umením. O jedinečnú umeleckú atmosféru sa postaral podtatranský akademický maliar Marian Čižmárik, ktorý navrhol interiér reštaurácie, ale svojimi objektmi, maľbami, vitrážami a nábytkom vyzdobil aj izby, wellness a exteriér mlyna.

Wellness

Aby bol váš oddych dokonalý, v suteréne mlyna je pre hostí pripravený priestranný wellness s fínskou, parnou a infra saunou, tepidáriom a oddychovou zónou.

Zelený program

Gašperov mlyn je energeticky sebestačný a úplne ekologický – elektrickú energiu využívame z malej vodnej elektrárne, ktorá je súčasťou mlyna. Teplo čerpáme zo slnka a zeme a v kohútikoch tečie pitná tatranská voda. Spotrebovanú vodu si aj sami čistíme v čističke odpadových vôd.

Vysoké Tatry

Prekrásny výhľad na Vysoké Tatry budú mať naši hostia z izieb i areálu. Atraktívna je aj možnosť priamo navštíviť najvyššie veľhory Slovenska, ktoré si svojou krásou, majestátnosťou, ale aj náročnosťou podmanili mnohých skúsených horozelcov a nadšených turistov.

Komfort

Našim hosťom ponúkame najvyšší komfort: keďže mlyn sa nachádza na konci obce Batizovce, v izbách panuje božské ticho. Parkovať je možné pohodlne v areáli mlyna a samozrejmosťou je aj pripojenie na internet.

Osobný prístup a komorná atmosféra

Ku každému hosťovi pristupujeme individuálne a nakoľko má naša prevádzka malú kapacitu, panuje v nej komorná atmosféra.